«Батьківщина» Дніпропетровщини обрала кандидатів на місцеві вибори

18 вересня відбулася конференція Дніпропетровської обласної парторганізації з висування кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів, а також кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

У конференції взяли участь делегати з усіх куточків Дніпропетровщині. На початку зібрання до них звернулася в телефонному режимі лідер партії Юлія Тимошенко.

«Сьогодні люди стали розбиратися хто і як управляє країною. «Батьківщина» – єдина партія, яка протягом всіх 19- ти років незалежності системно відстоювала інтереси України. Кожного дня і кожної години. На жаль, шість років тому, коли до влади прийшов ще попередній президент, країна була передана під зовнішнє управління. Був відданий Національний банк України і взагалі вся банківська система. Під зовнішнє управління пішли фінансова і судова системи. З приходом нового глави держави політика не змінилася. На жаль, новий президент продовжив помилкову стратегію гібридної колонізації України. Але місцеві вибори можуть стати переломним моментом в історії нашої країни. І тут велика надія на вас – на ваш авторитет, вашу мужність, вашу мудрість і вашу віру», – наголосила Юлія Тимошенко.

До списків кандидатів від «Батьківщини»  на місцевих виборах увійшло немало відомих та авторитетних на Дніпропетровщині людей. Серед них – керівники підприємств, фермери, шахтарі та підприємці, педагоги і лікарі.

Керівник виборчого штабу ВО «Батьківщина» у Дніпропетровській області, народний депутат України Вадим Івченко у своєму зверненні до учасників конференції зазначив, що люди втомилися від обіцянок і вже давно чекають на гідне ставлення влади до своїх потреб.

«Місцеві вибори 2020-го істотно відрізняються від президентських і парламентських. Зараз, завдяки відкритим партійним спискам, будемо обирати конкретних лідерів територіальних громад. У «Батьківщини» були колосальні результати на виборах до ОТГ, коли наші представники набирали 20, 60 і навіть 70%. І в даному випадку особистий рейтинг найбільш авторитетних наших представників дасть приріст партійному рейтингу», – наголосив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова