Автомобілі та нагороди для запорізьких захисників від «Батьківщини»

Під час відвідування Запоріжжя Юлія Тимошенко разом з активом запорізької парторганізації поспілкувалися з бійцями добровольчого формування №6 «Запоріжжя».

Добровольче формування, до складу якого входять переважно колишні правоохоронці, силовики та учасники ООС, нині виконує завдання із забезпечення правопорядку та охорони об’єктів разом з поліцейськими. Це сильні, мужні люди, які готові захищати Запорізький край до останнього!

Під час зустрічі підрозділу було передано два повнопривідних автомобілі, придбані на кошти запорізьких «батьківщинівців» спільно з фондом «Нова Надія». Обидва авто купувалися в Європі та пройшли додаткову технічну спецперевірку для експлуатації в екстремальних умовах.

Також Юлія Тимошенко взяла участь в нагороджені найкращих бійців. Командир ДФТГ №6 «Запоріжжя» Євген Коваленко, а також Вячеслав Кукоба, Олександр Чижеліков та Владислав Касьян отримали почесні грамоти Запорізької облради.

Окрім того, заступник командира ДФТГ №6 «Запоріжжя» В‘ячеслав Колесников нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова