Анатолій Бондаренко пропонує нові можливості для розвитку бізнесу в Черкасах

Політику розвитку міста Черкас повинні визначати підприємства, а не політики.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, про це на круглому столі «Перспективи розвитку та засади економічного зростання Черкас» заявив міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

«Назріла ситуація, коли стратегічний напрямок розвитку міста разом із міською владою повинні визначати саме ті люди, які створюють підприємства, які працюють у нашому місті, створюють робочі місця, направляють податки у місцевий бюджет. Сьогодні ми повинні обговорити конкретні плани спільної роботи на користь нашого міста», – сказав він.

Анатолій Бондаренко також повідомив, що завдяки вдалій співпраці підприємців та міської влади в Черкасах вдалося створити близько 1000 нових робочих місць.

Про необхідність підтримки владою бізнесу, що створює нові робочі місця, говорив і депутат Черкаської міськради з фракції «Батьківщина» Юрій Тренкін. Політик зауважив, що така співпраця дозволяє зберегти людський потенціал міста.

Учасники круглого столу ухвалили резолюцію про створення в Черкасах незалежної структури, яка об’єднуватиме владу та бізнес для розвитку міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова