Рада розгляне законопроект «Батьківщини», що продовжує мораторій на продаж землі на 5 років

Фракція «Батьківщина» домоглася, щоб парламент включив до порядку денного та розглянув законопроекти щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Зокрема, у четвер, 7 грудня, на пленарному засіданні народні депутати проголосували за включення до порядку денного пакету законопроектів про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель.

Серед законопроектів є проект закону, внесений народними депутатами від фракції «Батьківщина» Юлією Тимошенко, Сергієм Соболєвим, Вадимом Івченком, Іваном Крульком, Олександрою Кужель та іншими (№7350-3). Цим документом пропонується продовжити заборону купівлі-продажу та іншим способом відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення до 1 січня 2023 року та поширити зазначену заборону на земельні ділянки, які надані для ведення особистого селянського господарства.

Нагадаємо, завдяки наполяганню «Батьківщини» у вівторок, 5 грудня, Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ таки розглянув законопроекти щодо мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

«Батьківщина» вимагала, щоб парламент у четвер, 7 грудня, першочергово ухвалив рішення про п’ятирічний мораторій на продаж сільськогосподарської землі, а вже потім ухвалював проект Державного бюджету на 2018 рік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова