Порошенко зобов’язаний відзвітувати про перебіг і результати воєнного стану, – Андрій Кожем’якін

«Батьківщина» закликає владу публічно оприлюднити звіт про те, що вдалося зробити під час воєнного стану, який діяв наприкінці минулого року в окремих областях України і завершився 26 грудня.

Про це заявив на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів народний депутат від «Батьківщини», голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін.

«Ми хотіли б отримати звіт про те, що було зроблено під час воєнного стану, які загрози існували і які були подолані. Чи відбулися зрушення у справі звільнення наших полонених, захоплення яких, власне, і стало одним з головних приводів для запровадження воєнного стану? Чи зменшилася чисельність російських військ на наших кордонах, про яку казав 1,5 місяці тому чинний президент?» – наголосив політик.

На переконання представника «Батьківщини», надання у Верховній Раді такого звіту з боку президента, який ініціював запровадження воєнного стану,  – «це повага до українського парламентаризму».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова