Перемога «Батьківщини»: плата за газ стала вдвічі меншою

Боротьба «Батьківщини» за зменшення тарифів на комунальні послуги вже отримала ваговий результат.

Мешканці багатьох регіонів України, які живуть у будинках без лічильників, отримали платіжки з удвічі меншими сумами за використання газу порівняно з попереднім місяцем.

Це відбулося завдяки численним зверненням «Батьківщини» та наполегливій позиції її лідера Юлії Тимошенко, в результаті чого уряд удвічі зменшив нормативи споживання газу для тих, хто не має лічильників.

А це, своєю чергою, дозволило знизити 1,5 – 2 рази тарифи для майже 8 млн. споживачів.

Так, мешканці столиці вже отримали платіжки, у яких нарахування за тарифом споживання газу в травні порівняно з квітнем зменшилося майже в 2 рази.

Kvitanzii003 (1)

Також нагадаємо, вчора «Батьківщина» в Київраді ініціювала створення робочої групи з обґрунтованості тарифів у столиці на висунула низку вимог до влади щодо їх зменшення.

Платіжні квитанції з новими тарифами прийшли й вінничанам, які теж платитимуть за газ удвічі менше.

За словами голови вінницької парторганізації Людмили Щербаківської, «Батьківщина» провела велику аналітичну роботу з питання завищення тарифів ЖКГ і змусила уряд встановити нову справедливу ціну на газ.

Вінниця 05      вінниця 6

Окрім того, вінницька «Батьківщина» зібрала вже понад 100 тисяч підписів проти підвищення тарифів ЖКГ.

На Одещині також вдалося вдвічі знизити норми споживання газу.

Зокрема, ПАТ «Одесагаз» з 6 травня вдвічі знизило норми споживання природного газу для осель без лічильників, що суттєво відобразилося на оплаті для населення.

З цього приводу голова Одеського обласного партосередку «Батьківщини» Олег Радковський наголосив: «Це перший крок на шляху до справедливих тарифів. Він став можливий завдяки висновкам Робочої групи Верховної Ради з розгляду питань обґрунтованості підвищення цін на енергоносії та комунальні послуги, створення якої ініціювала фракція «Батьківщина».

Мешканцям Чернігова також прийшли платіжки за газ з удвічі меншими сумами.

На думку голови Чернігівського обласного партосередку Валерія Дубіля, це стало можливим завдяки наполегливій боротьбі «Батьківщини» та громадськості за справедливі тарифи на послуги ЖКГ.

Чернігів А

Днями «Тернопільгаз» оприлюднив інформацію про зниження тарифів на газ для споживачів, які не мають газових лічильників, в результаті чого тернополяни стали платити за газ удвічі менше.

«Робоча група, створення якої ініціювала парламентська фракція «Батьківщина», довела, що тарифи ЖКГ необґрунтовано завищені. Наша партія змусила уряд удвічі знизити нормативи споживання газу для людей, які не мають у помешканнях лічильників. Це перша наша перемога», – заявив голова Тернопільської «Батьківщини» Василь Деревляний.

Платіжки за газ з новими тарифами населення отримує вже й в інших регіонах України, зокрема в Сумах.

Суми3 Суми4

Окрім того, партійні осередки «Батьківщини» по усій країні активно продовжують збір підписів проти підвищення тарифів на ЖКГ.

Нагадаємо, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко також наполягає, щоб до опалювального сезону в 2 – 3 рази буди знижені й нормативи споживання тепла на квадратний метр у будинках, де немає лічильників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова