Олена Кондратюк: Україні потрібен системний діалог влади з медіаспільнотою

Віцеспікерка Верховної Ради, народний депутат від «Батьківщини» Олена Кондратюк закликала профільні Комітети з питань свободи слова, гуманітарної та інформаційної політики розпочати системний діалог з медіаспільнотою щодо законодавчого врегулювання діяльності ЗМІ.

Про це вона заявила під час Погоджувальної ради голів депутатських фракцій та комітетів.

Політик також наголосила на тому, що медійники та журналісти сьогодні вкрай занепокоєні останніми ініціативами влади у сфері ЗМІ.

«Йдеться про доручення президента, яке він дав Кабінету міністрів: до кінця 2019 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні. Зокрема, передбачити розробку стандартів новин», – зазначила Олена Кондратюк.

За її словами, стурбованість викликають і пропозиції щодо запровадження відповідальності за поширення маніпулятивної інформації та введення санкцій на неприбуткові ЗМІ. Віцеспікерка парламенту закликала обережно та виважено підходити до таких рішень.

«На мою думку, нашим двом профільним комітетам зі свободи слова, гуманітарної та інформаційної політики варто невідкладно розпочати системний діалог з медіаспільнотою щодо цього питання. Адже в Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», – підсумувала Олена Кондратюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова