Парламент має невідкладно ухвалити поправки до закону про ДБР, щоб продовжити розслідування злочинів проти Майдану, – Олена Кондратюк

Депутати повинні невідкладно розглянути поправку до законопроєкту №2116 «Про внесення змін до закону України «Про Державне бюро розслідувань» щодо вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань», які дозволять створити в структурі цього органу спеціальний підрозділ та продовжити розслідування злочинів проти учасників Революції гідності.

Про це заявила народна депутатка від «Батьківщини», заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

«Ви знаєте, що адвокатка Євгенія Закревська разом з іншими учасниками Майдану та активістами оголосили голодування, щоб привернути увагу до цієї проблеми. Я б хотіла, щоб ми позачергово, відповідно до регламенту, одразу ж поставили цю поправку на підтримку і більше не поверталися до цього», – наголосила Олена Кондратюк.

Віцеспікерка також звернулася до представника Кабінету Міністрів України у Верховній Раді з проханням звернути увагу уряду на необхідність оперативного ухвалення всіх необхідних нормативно-правових актів та бюджетних рішень для створення та забезпечення діяльності нового підрозділу в ДБР після того, як закон №2116 буде проголосовано і підписано.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова