Олена Кондратюк: путінська воєнна машина спіткнулася в Україні й розбилася об український патріотизм та славні ЗСУ

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон виступив у Верховній Раді України. Він засудив російські воєнні злочини проти мирного українського населення та заявив, що «Україна переможе, Україна буде вільною!».

Британський прем’єр висловив своє захоплення мужністю українського народу. За його словами Кремль припустився жахливої помилки, бо українці цінують свою свободу, вирішили чинити спротив і боротися проти агресора у тому числі на тимчасово окупованих територіях. «Українці довели, що всі експерти, які пророкували падіння України були не праві», – наголосив Борис Джонсон.

Він підкреслив, що путінська воєнна машина спіткнулася в Україні й розбилася об український патріотизм та славні Збройні Сили України.

«Це година слави України, яка увійде в історію. Українці навчили цілий світ, що брутальна потуга агресора нічого не може заподіяти народові, що обрав свободу. Українці своєю впертістю і жертовністю довели, що гармати і танки не можуть придушити націю, що бореться за свою незалежність. Ось чому я вірю і знаю, що Україна переможе!, – сказав Борис Джонсон.

Він також відзначив позитивним той факт, що зважаючи на війну Парламент України продовжує збиратися і проводити свої засідання і це демонструє силу Верховної Ради, як демократичної інституції.

Окрім того, Прем’єр-міністр Великобританії оголосив про новий пакет військової та гуманітарної підтримки України на 300 млн фунтів.

Дякуємо Борису Джонсону, справжньому другу Українського народу, за цей блискучий виступ, незламну підтримку та непохитну віру в перемогу України над російськими окупантами!

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 3 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова