Олексій Захарченко: Російська пропаганда знову заполонила Київ

Сьогодні вранці біля виходів зі станцій метро у Києві знову почали безкоштовно роздавати газету «Вєсті» – один з головних інформаційних рупорів Кремля в Україні.

Здавалося б, «Вєсті» нікуди не зникали, бо їх можна було побачити на всіх газетних розкладках столиці, але безкоштовно й масово цю газету не роздавали вже більше року.

Проте, коли дивишся на зміст газети, все стає зрозумілим.

Наведу приклади назв найбільших статей: «Протесты в Киеве: что это было и чего ждать», «Охота на льготников», «Янукович написал письма Трампу Меркель и Путину», «Праздники в Украине: что ушло, что осталось», «Замом Насалика стала владелица кладовки», «Полчища крыс атакуют квартиры киевлян» і т.д.

пропаганда

Суцільний негатив та зрада на кожній сторінці газети, яку видали тиражем в 370 000 екземплярів!

Але особливу увагу в газеті журналісти приділили вчорашньому «Маршу національної гідності».

У статті «Кто там шагает правой: итоги протестов в Киеве» яскраво розписано яку небезпеку для України несе об’єднання «партій війни», які страшні націоналісти і як вони задимили весь центр Києва димовими шашками.

Відновлення безкоштовної роздачі «Вєстєй» може свідчити про один з двох фактів: в повітрі дійсно запахло виборами, і газета стане головним інформаційним рупором проросійських сил. Аабо ж Путін вирішив ще більше посилити інформаційний тиск на Україну та українців.

Варто також відзначити, що, не зважаючи на потужну інформаційну кампанію та десятки акцій проти «Вєстєй», люди масово розбирають газету біля метро. А це дуже небезпечно для України, оскільки інформаційна зброя часто буває небезпечнішою за ядерну.

Олексій Захарченко, Голова Київської міської організації «Батьківщини Молодої», Facebook, 23 лютого 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова