Країна розвивається тоді, коли громадяни являються головним інвестором в країні.
Про це відповів в ефірі каналу «112 Україна», коментуючи результати опитування, в якому 67% глядачів каналу відповіли, що не мають можливості відкладати на «чорний день».
Люди в нашій державі більшу частину заробітної плати одразу витрачають на комунальні платежі, ліки та продукти харчування, вартість яких останнім часом значно підвищилась.
За даними Державної служби статистики України, у червні поточного року до грудня 2016 року ціни на продукти харчування зросли на 12,3 %., найбільше на овочі – на 71,4 %, фрукти – на 52,7 %., м’ясо і м’ясопродукти – на 14,6 %.
Підвищилися тарифи на утримання будинків і прибудинкових територій на 30,9 %, електроенергію – на 28,1 %, водопостачання – на 14,7%, водовідведення – на 10,5 %.
У багатьох українців сьогодні немає грошей, щоб дозволити себе відкладати, інвестувати або витрачати їх на будь-що, окрім базових потреб.
У тому випадку, коли люди матимуть надлишок грошей, щоб, наприклад, вкласти накопичені кошти в банк під відсотки або витрачати їх на відпочинок та інші особисті потреби, тоді це буде показником нормального рівня розвитку економіки держави.
Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 19 вересня 2017р.