Олексій Рябчин: Судова система повинна дотримуватись законності не лише за умови тиску суспільства

Судовий процес у справі відстороненого керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова поставив під питання здатність всієї української судової системи вершити правосуддя.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин.

«Мене засмучує, що після Революції Гідності у нас досі жива ця корупційна гідра, досі працює «телефонне право». Суспільство все ще не може довіряти судовій системі, незважаючи на прийняті закони. З іншого боку, суспільство підтримує дії НАБУ, але цей орган ще не дійшов до такого рівня професіоналізму, щоб до нього не було претензій», – вважає парламентар.

Олексій Рябчин обурився: «Чому потрібна тисяча активістів, щоб просто за законом судити високопосадовців? Без такого тиску у нас нічого не відбувається».

Народний депутат також зауважив: «Водночас, на відміну від Росії та Білорусі, де судова система працює за тим самим радянським зразком, українське суспільство відмовляється з цим миритись. Так само людей обурює і негідна поведінка чиновників у суді».

«Порівняйте це з тим, як під час судових засідань поводилась Юлія Тимошенко, захищаючи себе, навіть у часи правосуддя Януковича. Високопосадовець навіть на лаві підсудних повинен поводити себе гідно», – переконаний Олексій Рябчин.

Читайте також:

Альона Шкрум: Подвійна лояльність, подвійні стандарти, подвійне громадянство

Ірина Верігіна: Система цінностей не змінилася

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова