Олексій Рябчин: Позиція США щодо України не повинна формуватись під впливом Кремля

Позиція Президента США Дональда Трампа та його адміністрації щодо України поки не сформована. Тож Україна повинна активніше впливати на цей процес.

На цьому сьогодні наголосив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ми бачимо, що американсько-російські відносини розвиваються, а це може становити загрозу для нашої країни. Спершу Держсекретар США Рекс Тіллерсон відвідав з робочим візитом Москву та зустрівся з Володимиром Путіним. Тепер міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров перебуває у Вашингтоні, де планується його зустріч з Трампом та Тіллерсоном. Позиція Президента США та його найближчого оточення щодо України не повинна формуватись лише під впливом Кремля», – вважає політик.

Олексій Рябчин зауважив, що Російська Федерація випереджає Україну на дипломатичному фронті, адже ні українські дипломати, ні президент Петро Порошенко не спромоглись побудувати такі стосунки з командою Дональда Трампа.

Парламентар також відзначив, що Україна все ще має шанс почати впливати на позицію керівництва США.

«Позиція Європи щодо України вирішиться в залежності від того, хто переможе на виборах у Франції та Німеччині. Зокрема, чи залишиться при владі наш давній друг Ангела Меркель. Але це майбутні виклики, а наразі у нас є вікно можливості для впливу на позицію США», – пояснив депутат.

Підсумовуючи, член фракції «Батьківщина» наголосив: «Доля України не повинна залежати від домовленостей Білого дому та Кремля, якими б вони не були. Ми повинні бути суб’єктом і впливати на переговориний процес. Для цього потрібно посилювати дипломатію, яка наразі є недофінансованою».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова