Олексій Рябчин: Наступні парламентські вибори треба проводити за новим законодавством

Парламентські вибори 2019 року мають пройти за новим виборчими правилами.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин.

«Батьківщина» підтримує зміну правил гри виборчого процесу в Україні та виступає за те, аби вже наступні парламентські вибори пройшли за новими правилами», – сказав політик.

За його словами, сьогодні важливо ухвалити такий варіант, «щоб людям було легше обирати найкращих представників, а кращим кандидатам – легше обиратися».

Як уточнив депутат, довга фахова робота над поправками є саме тим шляхом, яким має пройти парламент, адже багато важливих речей ховається саме в деталях.

«Наша фракція буде ухвалювати остаточне рішення лише після того, як буде готовий фінальний текст законопроекту до другого читання та після обговорення всіх поправок в залі Верховної Ради. Щоб було видно, чи були враховані пропозиції депутатів від «Батьківщини», – пояснив Олексій Рябчин.

Він також переконаний: «Якщо профільний комітет якісно попрацює над усіма поправками та пропозиціями до тексту, то в залі не виникне необхідності довгих дискусій та суперечок, як це було свого часу із законом про так звану судову реформу, коли на розгляд депутатам було винесено безліч дискусійних пропозицій, які потребували попереднього фахового обговорення в комітеті».

«Лише від фахової роботи профільного комітету, загалом депутатів та від пошуку консенсусів буде залежати результат зміни виборчого процесу, який сьогодні необхідний нашій державі», – підсумував депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова