Олексій Рябчин: Munich Young Leaders 2018

Прилетів до Німеччини, де беру участь у Мюнхенському молодіжному форумі, який проходитиме в рамках Мюнхенської безпекової конференції на запрошення Посольства Німеччини в Україні та Körber Foundation.

На Munich Young Leaders 2018 запрошено 25 молодих представників із парламентів, державних установ, аналітичних центрів, ЗМІ та приватного сектора Німеччини, країн-членів НАТО, а також держав, що мають стратегічне значення для євроатлантичної спільноти.

Протягом трьох днів конференції будемо обговорювати сучасні виклики та загрози міжнародного порядку в країнах Європи та у світі з високопоставленими учасниками Мюнхенської конференції з питань безпеки – Спецпредставником США щодо України Куртом Волкером, Радником Президента США з національної безпеки Гербертом МакМастером, Міністром оборони ФРН Урсулою фон дер Ляєн та іншими.

Мюнхенська конференція з безпеки відбувається щороку в Німеччині з 1963 року та є платформою для світових лідерів, європейських високопосадовців та політиків, де обговорюються актуальні проблеми у сфері безпекової політики сучасного світу.

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 15 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова