Олексій Рябчин: «Деокупатори» та «реінтегратори», розбудуйте українську Донеччину

Після чергового візиту на Донеччину та Луганщину можу дати безкоштовну пораду «реінтеграторам» і «деокупаторам» Донбасу – покажіть спроможність влади боротися за серця і розуми людей на Сході країни.

Це дуже просто розпочати – зробіть дороги, кошти на які завжди розкрадалися; відремонтуйте лікарні, утеплить школи та дитячі садочки. Тобто, почніть створювати «зону контрасту» та необхідну картинку для українців та міжнародних партнерів, які вже зневірились у вашій спроможності.

Замість цього кожен, хто приїжджає на Донбас, – чи то з Києва (проїхавши 18 годин потягом до Маріуполя чи Лисичанська), чи з окупації (пройшовши пару годин пішки, та стільки ж проїхавши за пенсією чи ліками вбитою дорогою), замість «зони контрасту» побачать велику кількість патріотичних бігбордів з красивим гаслами та обличчями керівників регіону у вишиванках.

Вдалося проїхатись селами, які будуть об’єднуватися в ОТГ. Тепер я розумію, чому люди депутатів бачать тільки по телевізору – до них майже не можливо доїхати! Автобусні маршрути скасовуються, тому що ніхто не виявляє бажання вбивати техніку та вкладатись в ремонти.

Опорні школи? Уявляю себе ту дитину, яка цими дорогами годину буде трястись, і як вона потом буде себе відчувати.

Сімейні лікарі? Тут народити можна, поки доїдеш. Якщо не зламається машина.

Можливо, за вашою логікою не треба виділяти на це кошти, тому що тут живе не ваш виборець, і він не голосуватиме за проєвропейські партії. Так боріться за голоси їхніх дітей та онуків! На Донбасі йде війна за майбутнє не тільки України, а й всього регіону!

Неспроможність української влади відремонтувати ключові дороги, вставити розбиті війною вікна та банально облаштувати КПВВ в Станиці Луганській, щоб люди в чергах не чекали під відкритим небом – це злочин. А те, що на єдиний пропускний пункт на Луганщині, за даними прикордонників, не завітав чиновник рангом вище заступника міністра чи голови казначейства – це зрада.

Є відчуття, що питання розбудови інфраструктури, на які вже виділено кошти, цинічно переноситься на передвиборчі роки, для того, щоб створити необхідну картинку перед виборами. Іншої причини, чому не освоюються вже виділені кошти, – я не розумію.

Саме тому, шановні «реінтегратори» та «деокупатори» на місцевому та національному рівні. Покажіть те, заради чого за вас голосували люди по всій країні – розбудуйте українську Донеччину та Луганщину.

І тоді люди повірять і в Мінськ, і в ваші закони, і в ваше врядування.

P.S.: Цей допис не відноситься до тих шановних колег та держслужбовців, які сумлінно намагаються зробити життя людей на Донбасі краще. Але ,колеги, на жаль ви у меншості.

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщина», Facebook, 17 жовтня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова