Олексій Кучеренко: Другий уряд Зеленського мусить виправити махінацію першого уряду Зеленського

Під виглядом зменшення зарплат топчиновикам влада насправді збільшила їхні доходи.

Такого висновку дійшов народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко, проаналізувавши урядову постанову №141, яка нібито повинна була зменшити зарплати членам наглядових рад.

«Своєю постановою екс-уряд зменшив оплату праці членам наглядової ради таких великих підприємств як Нафтогаз, Укрзалізниця, Енергоатом, Укроборонпром із 530 до 280 тисяч гривень на місяць. А для наглядових рад таких державних підприємств як Укренерго, Центренерго, Укргідроенерго, Укрпошта та десятків інших, місячна оплата праці зросте майже вдвічі – в середньому зі 120 до 230 тисяч гривень на місяць», – зазначив народний депутат.

Зекономивши 75 мільйонів гривень за рік на зарплату одних членів наглядових рад, як підрахував Олексій Кучеренко, екс-уряд збільшив видатки на зарплати іншим на 396 мільйонів гривень.

«Переглянувши оплату праці членам наглядових рад державних підприємств, колишній уряд Гончарука створив додаткове навантаження для бюджету у 321 мільйон гривень. Чудове рішення – президент шукає 600 мільйонів гривень для виплати шахтарям, а уряд вдвічі збільшив оплату праці членам наглядових рад більшості державних підприємств на загальну суму 320 мільйонів гривень», – обурився парламентар.

Нагадаємо, партія «Батьківщина» підтримала відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука й вимагає зміни курсу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова