«Батьківщина» підтримала відставку уряду

Партія «Батьківщина» підтримала відставку прем’єр-міністра України й вимагає зміни курсу.

Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу на позачерговому засіданні Верховної Ради.

«Після того, що натворив цей уряд, президент не може не перейти до нього в опозицію. Я переконаний, що не може сьогодні парламент не відправити цього прем’єра та цей уряд у відставку. Але головне – зробити висновки, що робити далі. Бо далі ми розуміємо, що єдиний сектор економіки, який останні роки витягує Україну зі страшної кризи, – аграрний сектор, хочуть «добити» недолугим латиноамериканським варіантом земельної реформи. Хіба ми не розуміємо, що для того, аби виплатити 600 мільйонів шахтарям, уряд додумався з 1 березня не проіндексувати пенсії 11 мільйонам громадян? І цей список можна продовжувати далі й далі…» – обурився Сергій Соболєв.

Політик зауважив, що голосування за відставку прем’єр-міністра – це шанс змінити вкрай негативну ситуацію, що сьогодні склалася в країні.

«Якщо негайно прем’єр-міністр та міністр охорони здоров’я не почнуть реформу медицини через запровадження страхової медицини, то 1 квітня в Україні буде не Днем сміху, а днем плачу. Ми голосуємо за відставку прем’єр-міністра, аби в країні врешті почалися зміни, яких вона потребує», – резюмував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова