Олександра Кужель: Позбавляючи соцвиплат жінок і дітей, держава позбавляє себе майбутнього

Позбавляючи соціальних виплат жінок та дітей, держава позбавляє себе майбутнього.

Про це народний депутат від фракції «Батьківщина» Олександра Кужель заявила під час прямого ефіру на каналі «Newsone».

«Соціальна політика  – це коли людина ставиться за мету, а сьогодні завдяки діям влади людина розглядається як засіб», – сказала вона.

За словами Олександри Кужель, в усьому світі держава підтримує матерів-одиначок і тільки в Україні «міністр соціальної політики вважає, що виплати на дітей – це премія за неоформлений шлюб».

Депутат від «Батьківщини» наголосила на неприпустимості такої викривленої соціальної політики.

Безымянный

Звертаючись до міністра соціальної політики, вона сказала, що в усіх суспільствах існує значний відсоток батьків, що через життєві обставини змушені виховувати дітей самотужки.

«І, до речі, цей відсоток в Україні навіть менший за світовий: в США 12 млн. сімей, де  дітей виховує один з батьків, одиноких матерів – 9 млн. 891 тис. В ЄС – 19% від загальної кількості  сімей з дітьми – одинокі (матері-одиначки та одинокі батьки), в Чехії – 488 тис. матерів-одиначок на 10, 52 млн. населення, у Фінляндії – понад  100 тис. на 5,5 млн. населення. В Естонії – 7%, Англії – 6,7%, Ірландії – 5,7%, Латвії – 5,6%, Литві – 5,5%. В Україні на 6,497 млн сімей з дітьми 600 тис. – це 1%», – повідомила вона.

Окрім того, політик нагадала, що у 2011 році відповідний законопроект внесли до ВРУ.

«Теза міністра соцполітики про кількість одиноких матерів, що нібито зросла у 20 разів за 10 років – це вам ваші підлеглі її підкинули? Тому що ця теза живе ще з 2011 року. Саме цією цифрою уряд Азарова прикривав свої намагання позбавити матерів-одиначок виплат. У 2011 році законопроект внесли до ВРУ, але навіть злочинна влада відступила, злякалась. Ви – не відступили.  Азаров відкликав цей проект під тиском суспільства. Ви на тиск суспільства не зважаєте, ви його знищуєте, разом з  країною», – підсумувала депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова