Олександр Трохимець: З Дюссельдорфа з «любов’ю»…

Наглядову раду «Нафтогазу» не дуже й то занепокоїло занепокоєння Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо виплати премій керівництву того ж «Нафтогазу» у розмірі 46 млн дол. або 1,2 млрд грн!

У своїй відповіді голова наглядової ради державної компанії, британка Клер Споттісвуд повідомила, що вони не мають наміру переглядати своє рішення про преміювання керівництва НАК «Нафтогаз».

Представники «господарів» нафтогазового комплексу України, який нинішня влада віддала під зовнішнє управління іноземців, продовжують підгодовувати своїх маріонеток в «Нафтогазі» – голову правління Андрія Коболєва, його заступника Юрія Вітренка та інших лобістів підвищення ціни на газ для населення за формулою #ДюссельдорфПлюс. І роблять це за гроші платників податків – тобто за рахунок простих українців!

Цинічність, як представників керівництва «Нафтогазу», так і представників беззубої української влади полягає у тому, що купка нафтогазових паразитів «розпилюють» більше мільярда гривень за нібито перемогу у Стокгольмському арбітражі проти російського «Газпрому», тоді, як премії дійсним захисникам України, що воюють на Сході України, так і залишились передвиборчими обіцянками Петра Порошенка!

Якби я був Прем`єр-міністром України, то після такого плювка в обличчя всього українського народу, який дозволила собі наглядова рада «Нафтогазу», я б в той же день скликав би засідання Кабінету Міністрів України та змінив би склад наглядової ради на тих людей, які думають про українців, а не про прибуток міжнародних корпорацій.

Але, на жаль, я простий українець, якому, як і решті 45 мільйонам, доведеться скинутися на премію Коболєву та Вітренку.

А «захисник» народу Гройсман, який показав, як країною керувати, піднявши ціну на газ втричі на догоду тим самим міжнародним корпораціям, завтра переключиться на будівництво доріг, боротьбу з контрабандою чи іншу тему.

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 3 липня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова