Олександр Трохимець: Халатність комунальників і відшкодування збитків

Зранку ЗМІ облетіла новина про надзвичайний стан в Миколаєві, спричинений аварією на каналізаційному колекторі.

Внаслідок обвалу та закупорки труби, по якій зливалися нечистоти, сотні жител залили смердючими каналізаційними стоками.

І все за схемою – комісія міськради, «аварія сталася, тому що відсутні гроші в бюджеті міста», «розумні» обличчя комунальників і т.д. і т.п.

Але люди зазнали збитків. Конкретна фізична особа втратила своє майно. З причин, які від неї не залежали. Також ці причини точно не відносяться до форс-мажору чи стихійного лиха.

А якщо так,то кожен, хто постраждав, має право на компенсацію збитків. Компенсувати їх має місцевий водоканал. Нема грошей у водоканалу на компенсацію збитків? Ок! Можна прийняти взаєморозрахунками в майбутні послуги. Простіше кажучи, НЕ ПЛАТИТИ У МАЙБУТНЬОМУ, поки сума збитків не перекриє суму наданих послуг.

Що для цього зробити людині?

Обрахувати свої збитки, потім звернутися з відповідною заявою до винуватця (водоканалу) з вимогою компенсації таких збитків. У разі відмови останнього – звернутися до суду.

Лише таким чином – гривнею та юридичною відповідальністю винуватих, можна вибудувати систему, коли кожен на своєму місці буде якісно виконувати свою роботу. В тому числі і експлуатувати каналізаційні мережі.

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 3 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова