Олександр Трохимець: «Реформаторам» закон не писаний

Нещодавно у безмежних просторах Facebook відбулася дискусія щодо проблем, пов’язаних з НКРЕКП.

Голова Спілки власників житла України Олексій Кучеренко висловив думку, що параліч роботи Регулятора значно глибше, ніж просте бажання чи небажання когось з владних кабінетів займатися питаннями галузі. Проблема насправді знаходиться у всіх тих безглуздих реформах, на кшталт «реформи незалежного Регулятора», «ДюссельдорфПлюс» та інші.

Бездарний закон «Про НКРЕКП», який протягували через Верховну Раду України купка грантоїдських організацій під прапором «представників громадськості» на чолі з народним депутатом від БПП Ольгою Бєльковою, став якраз тією проблемою державного регулювання енергетичної галузі України.

Відповідність Конституції України даного Закону вже 2 роки розглядає Конституційний Суд України. І відсутність рішення є лише свідченням політичного тиску з боку влади на суддів.

Проте й самі «експерти» та грантоїди вже визнають антиконституційність своєї «реформи» «незалежного Регулятора». У дискусії керівниця такої «громадської» організації «ДіКсі Груп» Олена Павленко, висловила думку, що конституційним методом створити дійсно незалежного Регулятора енергетики вони б не змогли, тому що не змогли б пройти всю процедуру внесення змін до Конституції України. При цьому вона висловлює подив (чи імітує його) щодо вимог дотримуватися базових правових принципів Української Держави.

Пані «експерт» задає дурнувати з правовоі точки зору і абсолютно нелогічне з державницької позиції питання «Чи хотіли ми реформу регулятора після змін до Конституції – тобто ніколи, бо 2/3 голосів ніколи б не назбиралось?»

Так, вельмишановна пані! Я хочу дотримання в моїй країні Основного Закону – Конституції України. І ні ви, ні ваше псевдоекспертне середовище не маєте ніякого права йти їй всупереч!

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 24 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова