Олександр Трохимець: Про суд Дмитра вовка проти конкурсної комісії з добору членів НКРЕКП

Дивно читати ухвалу судді Окружного адміністративного суду м. Києва у справі 826/6556/18, де нинішній голова НКРЕКП Дмитро Вовк оскаржує «рішення» конкурсної комісії з добору членів НКРЕКП.

Суддя Кузьменко А.І. залишила позовну заяву без руху по причині… ненадання Дмитро Вовком доказів та документів, які мають бути у нього в наявності.

Цікаво, які документи можуть бути у нього, якщо сама конкурсна комісія є абсолютно нелегітимним утворенням, яке навіть не уповноважено продукувати нормативно-правові акти або будь-які інші документи, які могли б бути предметом оскарження в адміністративному судочинстві.

При цьому, суддю Кузьменко А.І. ніяк не хвилює невиконання п. 2 частини 5 ст. 160 КАС України, а саме: назва юридичної особи (якою конкурсна комісія не являється), її місцезнаходження та код з ЄДР (яких теж не існує).

Отже, конкурсна комісія, виходячи з норм Кодексу адміністративного судочинства України, взагалі НЕ МАЄ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПРОЦЕСУАЛЬНОЇ ПРАВОЗДАТНОСТІ, а відтак – не може бути стороною у адміністративному суді.

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 3 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова