Олександр Трохимець: Працівники ПАТ «Черкасиобленерго» виходять на страйк

Працівники ПАТ «Черкасиобленерго» виходять на страйк.

Нагадаю, що 4 000 працівників ПАТ «Черкасиобленерго» уже четвертий місяць не отримують зарплату через злочинну недбалість попереднього керівництва підприємства.

Як стало відомо, працівники Золотоніського РЕМ та Черкаських міських ЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» готові оголосити страйк у разі, якщо НКРЕКП не вчинить дій щодо зміни алгоритму розподілу коштів зі спецрахунків підприємства. Усі інші районні підрозділи також готові долучитися до протесту.

Ситуація критична.

Станом на сьогодні в підприємства відсутні кошти на паливно-мастильні матеріали та спецодяг для працівників, що також унеможливлює обслуговування електричних мереж Черкаської області.

Наслідки такої ситуації можуть бути катастрофічними для області.

Відсутність планово-попереджувальних та аварійних ремонтів може призвести до техногенних катастроф на території області, розморожування систем опалення, зупинення перекачування каналізаційних стоків тощо. А до закінчення зими ще далеко.

Забезпечення законних та конституційних прав громадян знову залежить від рішення кількох чиновників.

Ситуацію може виправити НКРЕКП простим ухваленням відповідної постанови. Але її очільник Дмитро Вовк вже декілька місяців намагається не помічати проблему, що стає вже катастрофою.

Коли потрібно було врятувати енергетику від колапсу, який міг настати через відсутність кворуму в НКРЕКП, народні депутати ухвалили відповідне вольове рішення, внісши зміни до Закону і передавши тимчасові повноваження призначати членів Комісії Президенту.

Сподіваюсь, що після укомплектації, Регулятор так само проявить характер і дасть можливість працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» по-людськи зустріти Новий Рік, відправити дітей до школи та прокормити свої родини.

Олександр Трохимецьофіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКПFacebook, 14 грудня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова