Олександр Трохимець: Чому важливі «тарифні» судові справи Юлії Тимошенко

Як відомо, Юлія Тимошенко оскаржує в Окружному адміністративному суді м. Києва ціну на газ, яку уряд Гройсмана встановив за формулою «Дюссельдорф +» ще у квітні 2016 року.

Багато скептиків та опонентів критикували Юлію Володимирівну, що, мовляв, вона це робить виключно заради піару. Жодного сенсу у судових справах, що тягнуться вже понад 2 роки, нема.

Проте це не так…

По-перше, після перемоги у суді, з’явиться юридичне підґрунтя для перерахунку сплачених тарифів населенням за газ, гарячу воду та опалення за період з травня 2016-го року. Всі переплачені  кошти будуть повернуті людям. І поверне їх «Нафтогаз України».

По-друге, перемога у суді дасть можливість оскаржити в суді всі ті корупційні схеми на газовому ринку, які нинішня влада створила під гаслом євроінтеграції та реформ.

Яких результатів у суді ми досягли сьогодні…

  1. Встановлено, що ЖОДНИХ ДОКУМЕНТІВ, які б обґрунтовували підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго у квітні 2016-го року, НЕ ІСНУЄ.
  2. Проведені судово-економічні експертизи, де експерти дійшли висновку, що ЦІНА НА ГАЗ ЕКОНОМІЧНО НЕОБҐРУНТОВАНА.
  3. НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом зловживання владою нинішніми членами Кабінету Міністрів України та іншими посадовими особами.

Звичайно, політичні обставини не дають суддям сьогодні винести правосудне рішення. Але ми впевнені, що невдовзі все-таки отримаємо рішення суду, яким буде скасована нинішня ціна на газ.

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook,  5 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова