Олександр Трохимець: Чи є молодіжна політика в Україні

З 27 по 29 листопада в Харкові проходив Перший всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць.

Програма «Молодіжний працівник» дала можливість місцевим молодіжним активістам пройти навчання та реалізувати різноманітні проекти у своїх громадах.

До того ж успіх молодіжних діячів став можливий швидше всупереч, а не завдяки. Неприємно вражає пасивність та безініціативність представників законодавчої та виконавчої гілок влади, а також органів місцевого самоврядування.

За 4 роки «євроінтеграції» та «прогресивних реформ» Верховна Рада України не змогла ухвалити профільні законопроекти «Про молодь» та «Про молодіжні центри» – вони вже двічі були провалені.

Тому молодіжне середовище працює в умовах неврегульованості та юридичної невизначеності, що значно ускладнює роботу з молоддю в громадах. При цьому європейські експерти відзначають високий рівень проектів та програм, що розробляються українськими молодіжними активістами!

На жаль, українські політики та чиновники не приділяють необхідної уваги молодіжній політиці. Внаслідок чого державні стратегії та програми носять декларативний характер та відірвані від реальності!

Молодь у своєму розумінні розвитку молодіжного середовища просунулась набагато далі «серйозних чоловіків і жінок у піджаках».

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 29 листопада 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова