Олександр Романовський: Зарплатня чиновників має залежати від результатів їхньої роботи

Мають бути чіткі плани, стислі строки та висока відповідальність за результат. Чи є це зараз? Судячи з поглиблення проблем в більшості галузей економіки – ні!

Мають бути чіткі плани, стислі строки і висока відповідальність за результат. Чи є це зараз? Судячи з поглиблення проблем в більшості галузей економіки – ні!

До того ж «якісні» плани, про які каже Тимофій Милованов, за такого підходу просто нікому буде втілювати в життя – всі професіонали повтікають за кордон. В них,  також є родини та діти, які ставлять питання – чому ти зі своїми знаннями та «золотими руками» працюєш за копійки?

На моє переконання підвищення зарплатні має йти паралельно з чіткими планами та системними змінами, бо гроші посадовці отримують за рахунок платників податків!

Можливо нашому Кабміну треба подивитися на країни Європи, де немає прірви між зарплатами посадовців і народу, а результати і відповідальність за них значно вищі…

Олександр Романовський, керівник Луганського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина», Facebook, 22 січня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова