Олександр Романовський: «Батьківщина» робитиме все можливе, щоб повернути українцям їхню землю

31 березня, лише через рік після першого туру виборів президента, голосами частини «Слуг народу», більшості партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка, частини позафракційних та «Голосу» закон про ринок землі прийнято. Під час карантину, підступно, коли заборонені масові протести.

Як бачимо, керівники нашої країни цинічно продовжують своє шоу, обіцяючи одне і роблячи інше. Напередодні Володимир Зеленський казав з телеекрану своїм критикам, не судити всіх по собі. Проте він швидко зняв з себе маску, особисто закликавши депутатів прийняти закон про ринок землі, навіть наглядав за процесом, певне, не вірячи у власний авторитет…

«Батьківщина» буде боротися, щоб відновити Закон і справедливість, повернути головний скарб України народу України! Готуємо звернення до Конституційного суду, зареєстрували проєкт постанови щодо скасування закону № 2178-10 через значні порушення Регламенту при його прийнятті. Звернемося до НАЗК щодо наявного конфлікту інтересів під час ухвалення закону.

Ми обов’язково переможемо, бо інакший шлях – це повна втрата незалежності України і майбутнього наступних поколінь українців!

Олександр Романовський, голова Луганської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова