Одеська «Батьківщина» заявляє про порушення на виборах у Кілійській ОТГ

29 квітня від самого ранку з Кілійської міської об’єднаної територіальної громади, де відбуваються вибори, надходить інформація про порушення виборчого законодавства з боку кандидатів від БПП «Солідарність».

Про це повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Так, один із кандидатів на посаду голови Кілійської ОТГ (від партії БПП «Солідарність»), голова районної ради Павло Бойченко особисто затримує та проводить у своєму робочому кабінеті допити людей, які в день виборів нібито працюють агітаторами «Батьківщини».

«Є такий маневр, кричати «тримай злодія», коли сам злодій. Люди, про затримання яких ідеться, ніякого відношення до «Батьківщини» не мають. Увесь цей ажіотаж, що відбувається навколо нашої партії, – мильна бульбашка, яка нічим не підтверджена», – прокоментував ситуацію Ігор Лиманський, кандидат на посаду голови громади від ВО «Батьківщина», очільник Кілійського партосередку.

За його словами, представники владної партії намагаються дискредитувати «Батьківщину», а тому вдаються до використання найбрудніших технологій.

Ігор Лиманський розповів, що зранку по місту Кілія зафіксовано агітаційні листівки від кандидатів БПП та підвози людей на дільниці, що заборонено законом.

Окрім того, напередодні дня виборів одного з кандидатів у депутати від «Батьківщини» незаконно затримали.

«Дівчину, що є кандидатом у депутати громади, незаконно та без будь-яких пояснень витягли з машини, забрали й перевірили телефон, але так нічого й не знайшли. За нашими даними, це були співробітники СБУ – чого вони хотіли, незрозуміло», – сказав Ігор Лиманський.

Він також розповів про тиск на інших кандидатів у депутати Кілійської ОТГ, які балотуються від «Батьківщини».

«Сьогодні вночі нашому кандидатові в будинку вибили вікно цеглою. Ще до одного кандидата із села Шевченкового невідомі залізли на подвір’я і порізали три шини на автомобілі. Деяких кандидатів залякують, намагаючись тиснути на них», – наголосив Ігор Лиманський і додав: «Усе, що сьогодні відбувається, це просто істерика через падіння довіри мешканців Кілії до команди БПП».

З приводу всіх порушень та фактів залякування кандидатів у депутати «Батьківщина» звернулася до поліції, але та жодним чином не відреагувала на заяви.

За повідомленням голови управління поліції в Одеській області Дмитра Головіна, додаткові сили правоохоронців спрямовані в Кілію для «запобігання порушень у ході голосування і забезпечення громадського порядку в місті в день виборів».

«До міста стягують правоохоронців та нацгвардію. Влада готова не все», – зазначили в прес-службі Одеського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова