На Запоріжжі зафіксовані грубі порушення під час виборів до рад ОТГ

29 квітня на виборах до Олександрівської сільської ради Приазовського району, що на Запоріжжі, державний службовець райдержадміністрації веде незаконну агітацію та чинить тиск на виборців.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Як розповів керівник територіальної парторганізації ВО «Батьківщина» Приазовського району Микола Василенко, заступник голови Приазовської райдержадміністрації Марина Попова після початку голосування з’явилася на одній із дільниць села Дівнинське з посвідченням спостерігача, виданим територіальною виборчою комісією.

За фактом втручання держслужбовця у виборчий процес спостерігачі від «Батьківщини» одразу подали скаргу до тервиборчкому.

Пізніше Марина Попова разом з іншими спостерігачами була присутня при голосуванні виборців за місцем їх проживання, супроводжуючи на власному авто членів комісії з «виїзною скринькою».

За телефонним зверненням спостерігачів від «Батьківщини» на місце порушення закону про вибори прибули поліцейські, які опитали чиновницю та перевірили її документи.

Попри значний суспільний резонанс, станом на 17:00 правопорушниця продовжувала перебувати на території села Дівнинське, спілкуючись із виборцями. При цьому, зі слів місцевих мешканців, держслужбовець пропонує і видає гроші тим, хто погоджується голосувати за кандидатів від БПП.

За фактами зафіксованих порушень представники «Батьківщини» подали скарги до дільничної та територіальної виборчих комісій, а також написали заяви до поліції.

Нагадаємо, службовці Приазовського району вже не вперше вдаються до протиправних дій. Раніше голова райдержадміністрації Наталія Романенко чинила психологічний тиск на кандидатів у депутати від «Батьківщини», внаслідок чого дев’ятеро з них відмовилися балотуватися на виборах до Олександрівської ОТГ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова