На Київщині Іванківська райрада проголосувала за щомісячні доплати пенсіонерам

Депутати Іванківської районної ради проголосували за надання щомісячної адресної допомоги пенсіонерам у розмірі 1000 гривень впродовж року.

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації.

«В Іванківському районі 10 827 пенсіонерів, 86% з яких отримують пенсію, нижчу за мінімальну заробітну плату! Враховуючи, що перехідні залишки в області становлять майже 5 млрд грн., а залишок коштів у бюджеті Іванківського району за минулий рік становить 36 млн грн, очевидно, що фінансовий ресурс для підтримки пенсіонерів існує», – розповіла депутат Іванківської райради від «Батьківщини» Світлана Волочай.

Депутат повідомила, що кошти, виділені на програму будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Іванківського району, не були використані місцевою владою.

«Минулого року виконавча влада мала провести капітальний ремонт вулиць Черненка, Мотрича, Базарна в Іванкові. На це були виділені чималі кошти, які так і залишилися пролежувати на рахунках», – обурена Світлана Волочай.

Депутат пояснила, якщо гроші не були використані за призначенням, то їх потрібно спрямувати на допомогу тим, хто цього найбільше потребує.

«Ми переконалися, що державні програми не працюють. Навіть за наявності коштів виконавча влада просто саботує свої обов’язки. Чому гроші платників податків мають бути заморожені на рахунках? Вони повинні працювати на громаду!» –  сказала політик.

Світлана Волочай наголосила, що потрібно всіляко підтримувати пенсіонерів – людей, які своєї працею зробили наше сьогодення.

Нагадаємо, створення цієї програми ініційовано «Батьківщиною» у Київській обласні раді. Раніше це рішення підтримали депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської, Ржищівської міських рад, Яготинської, Фастівської та Рокитнянської районних рад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова