Міськрада Ржищева підтримала ініціативу «Батьківщини» про доплату пенсіонерам

На Київщині Ржищівська міська рада одностайно підтримала ініціативу «Батьківщини» про створення програми адресної щомісячної допомоги пенсіонерам регіону.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партійного осередку.

Як зазначив голова фракції «Батьківщина» у Ржищівській міській раді Ігор Гораш, перехідні залишки в місцевому бюджеті Ржищева становлять 1,3 млн грн. Це кошти, які виділила Київська облрада на реалізацію місцевих програм, однак виконавча влада не освоїла їх.

«Великі суми залишилися на рахунках. Замість того, аби реалізувати соціальні програми в місті, провести капітальний ремонт шкіл, садочків або міської лікарні, виконавча влада просто заморозила ці гроші», – розповів депутат від «Батьківщини».

За словами Ігоря Гораша, така тенденція спостерігається по всій Київщині, де виконання бюджету-2017 становить рекордно низький показник – 42%.

«Вільних коштів вистачить, щоб виплачувати кожному пенсіонеру Київщини по 1000 грн щомісячно протягом року. Для «Батьківщини» реалізація програми підтримки пенсіонерів – один із пріоритетів. Кошти в бюджеті є, вони просто лежать на рахунках та чекають свого часу. А зважаючи на те, що 400 тисяч пенсіонерів Київщини ледь зводять кінці з кінцями, тарифи та вартість продуктів харчування зростають щодня – цей час настав», – заявив Ігор Гораш.

Представник «Батьківщини» вважає, що не варто чекати, доки перехідні залишки знеціняться.

«Уже сьогодні необхідно покращити життя наших громадян», – наголосив політик.

Нагадаємо, програма адресної підтримки пенсіонерів передбачає додаткові щомісячні виплати в розмірі 1000 грн. Її фінансування має відбуватися за рахунок перехідних залишків бюджету Київської області, які становлять понад 5 млрд грн.

З такою ініціативою виступила фракція «Батьківщина» в Київській облраді, а її вже підтримали депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської міських рад, Яготинської, Рокитнянської та Фастівської районних рад.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова