На Чернігівщині влада намагається поставити свою людину замість новообраного голови ОТГ

У Срібнянській ОТГ влада діє методами Януковича і вже намагається замість новообраного голови громади поставити свою людину.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина», голова Чернігівської обласної парторганізації Валерій Дубіль.

«Як повідомив учора депутат від «Батьківщини» Павло Кириченко, представники БПП разом з іншими провладними депутатами в антизаконний спосіб позбавили новообраного голову ОТГ, самовисуванця Олега Куделю, повноважень за 10 хвилин після початку першої сесії. Причина незрозуміла ані решті депутатів, ані мешканцям громади!» – сказав Дубіль.

За його словами, 17 листопада депутати від БПП разом з іншими провладними силами після складення присяги двічі обирали секретаря громади. Ним стала депутат від Блоку Петра Порошенка Ірина Мартинюк. Після цього депутати проголосували за дострокове припинення повноважень голови громади Олега Куделі і не допускали його до трибуни.

Учора, 20 листопада, до Олега Куделі прийшли голова районної ради, один з новообраних депутатів, який був головою лічильної комісії, представники великого місцевого сільськогосподарського товариства, редактор газети «Срібнянщина» і обраний секретар з вимогою віддати печатку і підписати призначення.

«Рішення про призначення секретаря він не підписав, бо його відсторонили. Через дії провладних депутатів громада залишилася без очільника! Жодна людина у громаді не може ні зареєструвати шлюб, ні дитину – нічого зробити», – обурився депутат від «Батьківщини».

Валерій Дубіль зауважив, що ще під час виборів кандидатів від політичної сили Юлії Тимошенко та інших опозиційних сил шантажували і залякували представники провладної більшості.

«Вони всілякими методами намагалися не допустити до участі у виборах. Нині навіть ті, хто працював у складі комісій від ВО «Батьківщина», залишилися без роботи. Місцеві мешканці, депутати, які не погодилися з такими методами, в один голос говорять, що влада намагається все підім’яти під себе! А головна причина – землі переходять у власність ОТГ, і тепер земельні олігархи не зможуть на них наживатися!»

Тому місцева «Батьківщина» 24 листопада збирає людей, щоб відстояти їхній законний вибір і припинити свавілля влади.

«Самовисуванця Олега Куделю обрали в законний спосіб. Натомість влада хоче нівелювати рішення людей і діє «по-новому». «Батьківщина» завжди виступала за простих людей, а тому разом ми будемо відстоювати їхній вибір!» – заявив Валерій Дубіль.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова