Михайло Волинець: Урядовий законопроєкт про працю – загроза євроінтеграційним прагненням України

Цей тиждень дуже знаковий для всіх працюючих українців, їх родин, для тих, хто захищає їх права.

Завтра, 25 лютого у десятках країн світу, від Європи до Америки, пройдуть акції протесту проти ухвалення в Україні рабських законів про працю, проти ліквідації незалежного профспілкового руху.

Наші колеги профспілковці на різних континентах зустрінуться з українськими дипломатами у своїх країнах та особисто передадуть їм протестні листи з інформацією про загрози урядового закону про працю для цивілізованих трудових відносин. Анонсується, що у разі відсутності діалогу з диппредставництвами – відбудуться пікетування.

З 25 по 27 лютого у Києві працюватиме розширена Місія Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) та її регіональних організацій. Глобальні профспілки, які об’єднують мільйони робітників по всьому світу, занепокоєні намірами української влади нашвидкуруч змінити трудове законодавство на користь роботодавця.

Протягом тижня наші міжнародні партнери зустрічатимуться з українськими високопосадовцями для ознайомлення з ходом реалізації соціальної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема у частині дотримування прав людини, трудового законодавства.

Як я неодноразово писав раніше, ініційований урядом закон про працю № 2708 ставить під загрозу євроінтеграційні прагнення України.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 24 лютого 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова