Михайло Волинець: Обіцянками підвищення соціальних виплат влада намагається прикрити зарплатну заборгованість та діри в бюджеті

721, 7 млн грн становить зарплатна заборгованість на державних вуглевидобувних підприємствах станом на 24 грудня 2019 року.

Майже половина боргу припадає на два об’єкти: ДП «Львіввугілля» – 190,77 млн грн й ДП «Селидіввугілля» – 118,5 млн грн.

Певно так за версією Кабміну виглядає ситуація «все під контролем».

Кинуті на відкуп перед гірниками цього тижня 322,6 млн грн (нашкрябані Кабміном коштом зменшення фінансування програм з поліпшення екологічного стану та природоохоронних заходів, підтримки безпеки енергоблоків та зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС) як ми бачимо, ситуацію не врятували.

Борг не просто залишився, а щоденно продовжує зростати через загальний безсистемний підхід уряду до розв’язання питання.

ПРОТЕ. PR ніхто не скасовував й на тлі боргового болота та дірявого бюджету, прем’єр-міністр робить безвідповідальну заяву про підвищення у 2020 році рівня соціальної допомоги… Яким коштом будуть виконуватись ці обіцянки? Бо якщо уряд, по-перше, такий щедрий, по-друге, має достатньо коштів для забезпечення гучних заяв – чому перед новорічними святами робітникам цілої галузі не виплачено понад 720 мільйонів вже зароблених гривень?

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 26 грудня 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова