Михайло Цимбалюк: Межу перейдено

У Києві здійснено напад на автомобіль міністра житлово-комунального господарства України уряду Юлії Тимошенко Олексія Кучеренка.

Прикметно, що цей прикрий інцидент відбувся наступного дня після доволі емоційного та сміливого ефіру на одному з українських телеканалів.

Варто також наголосити і на тому, що цього тижня пан Кучеренко був у Львові та Добротворі, де відстоював інтереси мешканців, які виступили проти встановлення загальнобудинкових лічильників, тим самим, ймовірно, руйнуючи плани влади і надалі наживатися на звичайних українцях.

кучеренко цимбалюк

Олексій Кучеренко – фахівець своєї справи, не належить до жодної з українських партій, голова Спілки власників житла, він – людина, для якої принципово доносити суспільству правду, шукати істину і шляхи вирішення проблем, які нині просто заговорюють. Це, очевидно, не сподобалося чиновникам і деяким олігархам.

Не хочеться робити передчасних висновків, але здається, що влада, яка загралася у тарифні маніпуляції, перейшла на методи залякування усіх незгодних з її діями. Бо, маючи чималий досвід роботи у правоохоронних органах, можу стверджувати, що звичайні крадії гаманців та борсеток не ріжуть колеса авто, а отже це все було сплановано, за міністром стежили…

На жаль, українські чиновники не готові слухати і сприймати критику, тому використовують навіть незаконні дії, аби побороти усіх опонентів… Межа перейдена.

Бажаю пану Олексію не втрачати віри у краще прийдешнє і продовжувати говорити правду, тому що український народ, хоч і зневірився, робить висновки і не дасть повністю узурпувати владу.

Тим більше, що ми не та нація, яка боїться!

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної організації партії «ВО «Батьківщина», Facebook, 3 грудня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова