Михайло Цимбалюк: У брудних технологіях влади задіяні правоохоронці

Де-юре виборча кампанія ще не розпочалася, але ми вже зараз можемо спостерігати в країні політичну активність.

На жаль, конкуренція між політиками здебільшого несе за собою негативний характер. І чомусь нинішня влада, можливо, в агонії, впродовж останніх місяців почала частіше використовувати так званий «чорний піар» проти своїх конкурентів.

Не секрет, що нинішній президент найбільше боїться на президентських виборах конкурентку Юлію Тимошенко, оскільки вона єдиний кандидат, який дійсно навесні наступного року може очолити країну. Це не подобається на Банковій у Києві, а в підсумку – там же готуються чергові провокації проти лідера ВО «Батьківщина», членів її родини та партійців.

Дякую дійсно професійним та принциповим журналістам, які відмовляються виконувати «завдання» зверху, аби написати негатив, бо, за моєю інформацією, побажання від замовників просто виходять за всі рамки моральності та етики.

З впевненістю можу сказати, що на кожне псевдозвинувачення у нас буде чітка та конкретна відповідь. Прикро за те, що в брудних технологіях влади задіяні й правоохоронці – вони займаються політичними полюваннями, відстежують сторінки у соціальних мережах, вивчають кожен публічний виступ опозиціонерів. Невже в нашій країні вирішили усі проблеми зі злочинністю, що силові структури взялися за політику.

Час схаменутися, бо кожному за усі нинішні порушення доведеться в майбутньому відповідати перед Законом та українцями.

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», Facebook, 5 жовтня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова