Михайло Цимбалюк: Довіра виборців

Результатами виборів до об’єднаних територіальних громад нинішня влада намагається маніпулювати думкою українців.

Це відбувається через низку громадських організації.

Якщо брати загальні підрахунки голосів по Україні, то кандидати від ВО «Батьківщина» отримали найбільшу підтримку з-поміж інших політичних сил. А це є свідченням того, що кандидатам нашої партії довіряють, до них дослухаються, на них покладають надії.

На Львівщині «Батьківщина» у Магерівській громаді здобула перемогу – там обрано 9 депутатів та голову ради від політсили Юлії Тимошенко.

Бачив з яким ентузіазмом та бажанням перемагати там працювали наші кандидати і люди їм повірили. В інших двох громадах, на мою думку, перемогли гроші народних депутатів, на жаль…

Проте ми все одно вдячні кожному мешканцю громад, які віддали свої голоси за наших кандидатів. Вірю, що навіть невелика кількість обранців від нашої політичної сили зможуть обстоювати права українців і гідно презентувати ідеї нашої політичної сили!
А відтак, попри спекуляції зі сторони влади, не можна заперечити, що ВО «Батьківщина» показала якість роботи на виборах а й активність у суспільно-політичному житті усіх регіонів.

Нас почали боятися, а заразом і рівнятися. Впевнено заявляю, що з проторованого шляху ми не збираємось сходити, а будемо і надалі працювати задля розвитку громад, області та країни загалом…

Собаки гавкають, а караван іде…

Далі буде…

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Facebook, 3 травня 2017р.

Читайте також:
Ігор Луценко: Вибори в ОТГ як вотум недовіри владі

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова