Михайло Цимбалюк: Держслужбовці та працівники критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок війни, отримають грошову допомогу

Напередодні Верховна Рада України прийняла законопроєкт №7353, згідно з яким держава має намір подбати про українців, які постраждали внаслідок агресії рф.

Як зазначив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк в ефірі телемарафону «Єдині новини», в Україні державні службовці та працівники критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок повномасштабної війни, отримають одноразову грошову допомогу в розмірі від 200 до 800 тисяч гривень.

«Цим законом держава прагне підтримати працівників об’єктів критичної інфраструктури, держслужбовців, посадових осіб місцевого самоврядування, які стали особами з інвалідністю через поранення, каліцтво, контузію або через захворювання, пов’язані з виконанням посадових обов’язків у період повномасштабної війни в районах бойових дій або в районах, що піддавалися бомбардуванням, авіаударам та іншим збройним нападам. Якщо така людина загинула, то виплату отримають члени родини, а саме 1 мільйон гривень», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова