Михайло Цимбалюк: Червона картка для влади

Українське суспільство готове показати нинішній владі червону картку.

Адже жовтих вже було стільки багато, що гравець мав би з соромом сам покинути поле.

Але в Україні все навпаки. Низка неуспішних реформ, величезна інфляція, вибіркове правосуддя, корупція і беззаконня – це невеликий «доробок» чиновників, який одразу спадає на думку.

Так, українці розчаровані тим, що влада нівелює цінності, які здобуті під час Революції Гідності, переступає через сотні загиблих на Сході України і працює задля власного збагачення. Як наслідок, 80% наших співгромадян, згідно з соціологією, вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку.

Вимоги людей, які 17 жовтня зібралися біля парламенту, цілком слушні. Дійсно, неможливо якісно будувати Державу, коли суд захищає інтереси злочинців, на виборах по мажоритарних округах перемагають гроші, а народні депутати за недорканністю порушують законодавство. Тому повністю підтримую протестувальників.

Дивує і те, що нинішня влада досі ховається від українців за стінами правоохоронців, а отже, надалі не хоче дослухатися до своїх громадян і, схоже, не зробила жодних висновків з революційних подій 2013-2014 років.

Згідно Конституції України, джерелом влади є народ, а відтак до українців потрібно дослухатися, йти на діалог, а не ховатися за барикадами – так ми точно не побудуємо тієї країни, за яку боролися цілі покоління…

Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина»Facebook, 18 жовтня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова