Михайло Цимбалюк: «Батьківщина» – партія з політичним досвідом і конкретними справами

Органи місцевого самоврядування – основа економічного розвитку держави, добробуту народу. Тому політична сила, якою є «Батьківщина», відчуваючи особливу відповідальність за завтрашній день, не просто братиме участь у виборах 25 жовтня, а представить до різних рівнів органів влади перевірених кандидатів. Про це під час пресконференції у Самборі, що на Львівщині, повідомив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк. […]

Органи місцевого самоврядування – основа економічного розвитку держави, добробуту народу. Тому політична сила, якою є «Батьківщина», відчуваючи особливу відповідальність за завтрашній день, не просто братиме участь у виборах 25 жовтня, а представить до різних рівнів органів влади перевірених кандидатів.

Про це під час пресконференції у Самборі, що на Львівщині, повідомив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За його словами, ще чинні депутати прозвітують перед виборцями, а кращих партія пропонуватиме до участі у виборах.

«Вони будуть непростими й водночас короткими. На цей період «Батьківщина» співпрацюватиме з усіма демократичними силами. І при цьому добиватиметься, щоб українці голосували не за того, хто гарно говорить, а свою перевагу підтверджували конкретними результатами. Нові партії-одноденки багато обіцяють, а «Батьківщина» парламентська сила з двадцятиоднорічним досвідом і має чіткі плани реалізації конкретних планів», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова