У Миколаєві зафіксувано грубе порушення виборчого законодавства

Лідер партійців Миколаївщини Михайло Соколов заявив про порушення прав виборців та тиск на депутатів від ВО «Батьківщина» в ході виборчої кампанії.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, на прес-конференції в Миколаєві Михайло Соколов оприлюднив факти неправомірних дій влади.

За словами політика, на Миколаївщині зафіксовано створення одномандатних виборчих округів зі значною різницею в кількості виборців: в окремих округах цей показник сягає 500%.

«Кандидат на посаду голови Новополтавської ОТГ Новобузького району від ВО «Батьківщина» Юрій Медведєв звернувся до районного суду з позовом про визнання протоколу комісії про утворення округів недійсним. Суд Новобузького району прийняв сторону позивача, підтримав його й Одеський апеляційний адміністративний суд. Але комісія продовжує порушувати законодавство та ігнорує ухвалу, тим самим позбавляючи громадян права на законне представництво своїх інтересів у виборному територіальному органі», – розповів Михайло Соколов.

Він переконаний, що такі оборудки з протоколами й інші очевидні порушення законодавства є нічим іншим, як бажанням партії влади та колишніх «регіоналів» сфальсифікувати результати місцевих виборів.

Лідер Миколаївської «Батьківщини» направив до Миколаївської обласної прокуратури депутатське звернення з вимогою запобігти порушенням законодавства.

Нагадаємо, 29 жовтня, відбуваються перші місцеві вибори у 201 об’єднаній територіальній громаді в усіх без виключення областях України. До складу 201 ОТГ увійшли 933 місцеві ради (міських – 25, селищних – 67, сільських – 841). Партія ВО «Батьківщина» висунула своїх кандидатів у 200 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, 3 698 кандидатів в депутати міських, сільських та селищних рад, 56 кандидатів на посаду голів – 13 міських, 43 сільських та селищних ОТГ.

На попередніх етапах виборів у громадах (грудень 2016 р. і квітень 2017 р.) «Батьківщина» посіла перше місце за кількістю депутатів, обраних від партій, суттєво обігнавши БПП «Солідарність» та інші партії.

Упродовж дня «Батьківщина» інформує про перебіг голосування і оприлюднює всі факти порушення виборчого законодавства у день виборів у новинах з хештегом #ОТГ2017.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова