Ми домагаємося зміни стратегії держави, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» разом з народними депутатами – членами фракції вийшли поспілкуватися з учасниками мітингу проти завищених тарифів під стінами парламенту.

Мітингувальники обурені низькими заробітними платами і пенсіями, високими цінами і непосильними тарифами на послуги ЖКГ.

Загалом сьогодні на вулиці Києва з протестом вийшло понад 5 тисяч людей. В акції протесту, зокрема, беруть участь вчителі та медики з усієї країни.

блок 3

«Нам дуже важко! Так далі вже не можна жити! Ми нікому не потрібні в цій країні! Ми хочемо працювати і нормально жити!» – скаржаться люди, звертаючись до Юлії Тимошенко та депутатів фракції.

Жінки, які протестують під стінами ВР, вкрай обурені і підвищенням пенсійного віку до 60 років.

Юлія Тимошенко щодо цієї проблеми зауважила: «Ми в парламенті маємо сили це змінити, але влада вже записала це у Меморандумі з МВФ».

Юля люди

Лідер «Батьківщини» також подякувала кожній людині, з якою поспілкувалася особисто на мітингу.

«Ми, демократичні опозиційні сили у Верховній Раді, сьогодні об’єдналися, заблокували трибуну і вимагаємо зменшення ціни на газ та зниження тарифів!» – повідомила Тимошенко.

Голова фракції також звернулася до людей зі словами: «Те, що ви зараз тут стоїте під стінами парламенту, – це велика підтримка для нас!»

«Якщо нас з цієї трибуни не викинуть, ми будемо блокувати, поки не виконають наші вимоги. Будемо боротися до останнього, поки вистачить сил!» – пообіцяла Тимошенко.

13616337_1202106096500111_1235235333_o

Політик також запропонувала, щоб представники масового проесту українців вишли на парламентську трибуну і озвучили всі свої вимоги.

Мітингувальники подякували «Батьківщині» за підтримку та попросили особливу увагу приділяти соціальним законам.

«Ми будемо боротися за зміну стратегії держави. Нам потрібно домогтися результату і прибрати клани від влади, які сьогодні все контролюють у країні», – пообіцяла людям Юлія Тимошенко.

Мітинг 2

Як відомо, фракція «Батьківщина» разом з демократичною опозицією в парламенті сьогодні продовжила блокування парламентської трибуни, вимагаючи негайного ухвалення всіх рішень для зниження тарифів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова