Мешканці Соледару вимагають перевиборів до парламенту на своєму окрузі, – Олексій Рябчин

Жителі Соледару Донецької області просять провести позачергові вибори на своєму окрузі, адже їх народний депутат Сергій Клюєв втік до Російської Федерації і вже давно не відвідує виборців.

Із проханням посприяти проведенню виборів звернулись мешканці міста до народного депутата «Батьківщини» Олексія Рябчина під час зустрічі з ним.

«Основні проблеми, які турбують людей – низька якість комунальних послуг та проблеми із транспортом. Мешканці Соледару розповіли, що з кранів у них йде зелена вода, яку неможливо пити. А газ хоча й подорожчав, але тепер, щоб закипів чайник, доводиться чекати п’ятнадцять хвилин, тоді як раніше вистачало п’яти. Люди дуже занепокоєні безпекою своїх дітей, які змушені пішки йти на навчання по небезпечній трасі, адже шкільний автобус скасували», – розповів депутат про проблеми міста.

На думку Олексія Рябчина, в Україні треба запровадити таку ж норму, як у Великобританії: депутата, який не з’являється на своєму робочому місці та втрачає зв’язок з виборцями, позбавляють мандата і оголошують перевибори.

unnamed

«Соледар – це місто, широко відоме своїми соляними шахтами. Але протягом багатьох років держпідприємство «Артемсіль» заради вигоди знищують всі, хто може. За останній час тут змінилось вісім директорів! Впливові місцеві екс-регіонали думають лише про власне збагачення, а людей для них не існує. Тому зараз Соледар втратив свій колишній статус і має неприпустимо низький рівень життя», – розповів парламентар.

Рябчин також розповів, що для того, щоб змінити ситуацію, «Батьківщина» планує завести якомога більше нових людей до ради новоствореної Соледарівської міської об’єднаної територіальної громади, вибори до якої відбудуться 18-го грудня.

«Ми будемо підтримувати нашу нову команду і створювати ефективну вертикаль влади, щоб кошти об’єднаної громади йшли до бюджету на розвиток міста, покращення комунальних послуг, транспорт, а не розкрадались», – заявив народний депутат.  Ця команда зможе відстояти інтереси громади та повернути Соледару статус міста, жити та працювати в якому комфортно та престижно», – зазначив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова