Мешканці Луганщини протестують проти тарифного геноциду

У Сєверодонецьку на Луганщині відбулася акція протесту, на якій півтисячі людей вимагали скасувати чергове необґрунтоване підвищення ціни на газ.

Це вже другий мітинг у цьому прифронтовому місті за підтримки партії «Батьківщина».

Виступаючи у Сєверодонецьку, народний депутат Вадим Івченко наголосив, що найбідніша країна в Європі не може сплачувати такі самі рахунки за газ, як у Швеції чи Великій Британії.

«Люди не можуть з такими мізерними зарплатами і пенсіями оплачувати за 1 тис. кубометрів газу 8 550 грн. Жодного обґрунтування такій ціні немає», – обурився парламентар.

Представник «Батьківщини» звернув увагу на те, що власного газу в Україні вдосталь, щоб забезпечити потреби українців, і коштувати він має щонайменше вдвічі дешевше.

«Ми підтримуємо людей, пишемо депутатські звернення та зареєстрували постанову ВРУ про мораторій на підвищення тарифів. Наш лідер Юлія Тимошенко знає, як зробити ціни вдвічі меншими за сьогоднішні», – наголосив Вадим Івченко.

Голова Луганської обласної організації «Батьківщини» Ірина Верігіна зауважила, що чергове і, як з’ясувалося, не останнє підвищення ціни на газ просто вбиває людей.

«Особливо це відчувають люди прифронтової області. В холодних квартирах вони чують вибухи снарядів, вони не відчувають турботи держави. Усе навпаки. Порошенко і його оточення своїми корупційними газовими оборудками кидають народ у прірву бідності і безнадії», – констатувала Верігіна.

Нагадаємо, акції протесту проти підвищення ціни на газ пройшли в майже двох сотнях міст України. Близько 130 сесій різних рівнів вже ухвалили звернення до президента Порошенка та керівництва держави з вимогою зупинити газовий геноцид.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова