Медична допомога захисникам України на рівні стандартів НАТО має стати пріоритетом держави, – Юлія Тимошенко

Лікування та реабілітація воїнів має бути пріоритетом держави. На сьогодні лікування та реабілітація  військових не відповідає стандартам НАТО. Унормувати  діяльність в цьому напрямку покликаний законопроєкт №10343 щодо організації належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України.

Про це лідерка «Батьківщини» та голова парламентської ТСК щодо лікування та реабілітації військових Юлія Тимошенко заявила під час розгляду зазначеного законопроєкту, співавторкою якого вона є.

Депутатка закликала колег підтримати законопроєкт, оскільки ним запроваджується не лише законодавче право, а фіксується законодавчий обов’язок лікувати та реабілітувати поранених військових на рівні стандартів НАТО.

«Вже декілька місяців працює наша спільна тимчасова слідча комісія. Я можу вам сказати, що стандарти НАТО і те, що отримують наші військові в якості медичної допомоги –  це, на жаль, небо і земля. І не тому, що медики щось роблять не так – наші медики святі люди, –  а через те, що цей напрямок недофінансований, організаційно незабезпечений, практично не перебуває в пріоритетах у держави», – констатувала Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» подякувала членам ТСК за роботу щодо «систематизації негараздів та впорядкуванню проблем» в цьому напрямку і звернула увагу на те, що фінансування харчування поранених захисників та захисниць поки що в рази нижче за стандарти НАТО.

«Таких проблем, таких негараздів, такої недостойної поведінки держави бути не може стосовно наших героїв і героїнь, поранених на полі бою», – резюмувала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова