Юлія Тимошенко: Завдяки роботі ТСК вдалося збільшити фінансування на лікування поранених військових

За три місяці роботи Тимчасової слідчої комісії щодо лікування та реабілітації військових було збільшено видатки із держбюджету на лікування поранених героїв і героїнь, а також планується підвищити рівень надання медичної допомоги завдяки міжнародній підтримці.

Про це повідомила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі телемарафону «Єдині новини».

На її переконання, наших поранених героїв і героїнь потрібно лікувати за найвищими світовими стандартами. Для цього в рамках очолюваної ТСК Юлія Тимошенко з гуманітарними місіями відвідує лікарні (і цивільні, і госпіталі) Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської областей.

«Медики – це неймовірні, героїчні люди. Вони свою справу роблять. Але держава мусить робити значно більше», – поділилася враженнями Юлія Тимошенко після відвідування шпиталю у Кураховому Донецької області.

Підбиваючи підсумки роботи ТСК, лідерка «Батьківщини» зазначила, що з 1 січня 2024 року лікування бійців буде покращено, адже з бюджету буде додатково віддано 5,7 мільярдів гривень цивільним лікарням, які лікують наших поранених військових. Також, за її словами, для цих лікарень буде збільшено видатки на харчування.

«Тепер нам треба серйозно посилити систему підтримки держави для госпіталів, які входять в систему Міноборони. Ми працюємо конструктивно з урядом, з Міноборони, МОЗом. Я переконана, за 3 місяці роботи нашої ТСК ми вже відкоригували бюджет, і маємо зовсім інший рівень фінансування на наступний рік. Зараз ми зробимо ще більше, підключаючи міжнародну допомогу», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова