Костянтин Бондарєв: Досить забивати цвяхи у труну реформ «вже сьогодні»

Без поліпшення матеріального забезпечення українців жодна реформа неможлива!

Коли людям немає чого їсти – жодна медична реформа їх не вилікує!

Коли людям немає чим сплатити за проїзд – жодна реформа транспорту не працюватиме!

Коли людям немає чим сплатити за тепло – ще одна тарифна новація їх ніколи не зігріє!

Досить забивати цвяхи у труну реформ «вже сьогодні». Досить гратися у покращення, нехтуючи життям людей! Перш ніж втілювати реформи у життя, потрібно припинити мордувати голодом тих, без кого вони неможливі – самих українців!

Саме тому основними стратегічними завданнями роботи нашої команди – партії Юлії Тимошенко «Батьківщина» – на цей рік є підвищення матеріального забезпечення населення. Сьогодні ми маємо 3 пріоритетні програми, які будуть реалізовані вже найближчим часом. А саме:

-Програма грошової підтримки пенсіонерів

-Зниження тарифів на комунальні послуги для населення

-Матеріальна підтримка медиків та вчителів Київської області

Попри закиди влади, що грошей у бюджеті немає – ми їх знайшли. Через недолуге управління президентських призначенців, на кінець 2017 року ми маємо рекордну суму –близько 5 мільярдів грн перехідних залишків на рахунках казначейства! А це означає, що наші з Вами податки  провладні управлінці просто не використали. Вони не змогли організувати ремонти доріг, будівництва шкіл, оновлення дитячих садочків. Більше того, вони не змогли навіть елементарно придбати нове обладнання для лікарень. Це свідчить про повну неспроможність всієї  «солодкої» команди, виконувати хоча б свої прямі обов’язки! Депутати партії «Батьківщина» у Київській обласній, районних і міських радах області вже заявили про недовіру президентській команді, яка  за останні два роки не змогла реалізувати жодного дійсно важливого проекту.

1000 гривень – замість 1000 слів

Перше, що ми пропонуємо – спрямувати неефективно використані владою 5 мільярдів грн на адресну підтримку найбільш незахищених громадян – пенсіонерів. За офіційними даними на Київщині трохи  більше 400 тисяч пенсіонерів. Якщо виплачувати кожному з них по 1000 грн  щомісячно протягом року, це й буде ті 5 млрд грн., які не змогла освоїти місцева влада !  Ця програма цілком реальна і може бути спільно профінансована усіма районними та місцевими радами. Досить балачок, ми пропонуємо 1000 гривень – замість 1000 слів!

Президентські тарифи

Сьогодні тих, кого не добив голод – добили тарифи. Президентські ціни за холодні батареї – це верх цинізму нинішньої влади! Ми оголошуємо війну цим загарбницьким нарахуванням.  Ми не голосуємо за підвищення тарифів, наші депутати роблять відповідні заяви і ставлять на голосування питання щодо зменшення платежів за тепло та електроенергію,  вивіз сміття та інші комунальні послуги. Ми переконані, що за умови нормального управління та ефективного впровадженя елементарних програм з теплозбереження, оновлення та поліпшення технічного забезпечення комунального майна, можна добитися реальної економії та зниження кабальних тарифів, які сьогодні ми змушені сплачувати «дорогим» друзям Президента.

Рівні умови для всіх

Після запровадження владою Києва програми підвищення заробітних плат вчителям і медикам за рахунок міського бюджету, ми спостерігаємо несамовиту міграцію цих спеціалістів у столицю. Адже рівень їх заробітної плати у Києві, порівняно з Київською областю, не  витримує жодної конкуренції.  Таким чином область  може залишитися без лікарів і вчителів. А це – люди, які зберігають нам життя і виховують наших дітей, тому ми маємо піклуватися про них у першу чергу!

Ми не маємо змоги конкурувати з міським бюджетом Києва, а отже не пропонуємо зниження заробітної плати медикам та вчителям у столиці. Проте ми вимагаємо у Кабміну направити прямі субвенції для реалізації подібної програми не лише у столиці, а й у Київській області. Ми викорінимо цю ганебну соціальну несправедливість і доб’ємося додаткових виплат для вчителів та лікарів кожного району Київщини!

Якщо хочеш щось змінити – у тебе є лише 24 години, щоб це розпочати. У влади було три роки. Три роки суцільної деградації. Саме тому ми не збираємося чекати на реформи президентських «недоуправлінців», «Батьківщина» вже розпочала реалізовувати пріоритетні соціальні програми.

Костянтин Бондарєв, керівник Київської обласної організації партії «Батьківщина», Київська обласна «Батьківщина», 23 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова