Київська «Батьківщина» відправила допомогу постраждалим від вибухів у Калинівці (ВІДЕО)

Повне авто необхідної допомоги постраждалим від вибухів у Калинівці, зібране за ініціативою Київської міської «Батьківщини» та ГО «Батьківщина Молода», відправлено на Вінниччину.

Акцію, зокрема, організували лідер «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський та голова її київської міської організації Олексій Захарченко.

«До «Батьківщини» міста Києва звернулися члени Вінницької «Батьківщини Молодої», які протягом ночі допомагали евакуювати населення із Калинівки та сусідніх поселень. Вони надали нам перелік необхідних речей, котрих найбільше потребують люди, – теплий одяг, засоби особистої гігієни, вода та харчування», – розповів Сергій Митрофанський.

збір 1За його словами, за лічені години активісти «Батьківщини Молодої» організували збір допомоги для постраждалих. Її доставку очолив депутат Київради, член фракції «Батьківщина» Юрій Дідовець разом із колегами.

«Перша партія допомоги, яку зібрала «Батьківщина Молода» разом з київською міською парторганізацією «Батьківщини», відправляється на Вінниччину. Там речі будуть розподілятися між тими, хто їх найбільше потребує. Збір гуманітарної допомоги буде продовжуватись доти, доки люди будуть її потребувати», – додав Митрофанський.

збір

Нагадаємо, 26 вересня стався вибух на стратегічних складах боєприпасів 48-го арсеналу ЗСУ під Калинівкою у Вінницькій області. Внаслідок цього евакуювали 30 тисяч місцевих жителів.

У Вінницькій «Батьківщині» було оперативно створено цілодобовий оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок вибуху на складах боєприпасів.

ВО «Батьківщина» спільно з ГО «Батьківщина Молода» по всій Україні організували збір речей першої необхідності для людей, які постраждали внаслідок вибухів на військових складах у Калинівці Вінницької області.

Партія оприлюднила заяву, у якій вимагає термінової доповіді керівників силових структур у Верховній Раді України у зв’язку з пожежею і вибухами на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова