Вінницька «Батьківщина» допомагає постраждалим внаслідок вибуху в Калинівці (оновлено)

У Вінницькій «Батьківщині» створено цілодобовий оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок вибуху на складах боєприпасів у Калинівці.

Про це повідомила голова обласної парторганізації Людмила Щербаківська.

За її словами, активісти «Батьківщини» допомагають евакуювати людей з м. Калинівка та найближчих сіл, забезпечують їх житлом та продуктами харчування.

IMG-e51d1edec7dde09dcf317c99f959b6af-V

«Ми всі збираємося у штабі і кожен має свій напрямок роботи. Ще вночі почав активно допомагати міський голова Козятина від «Батьківщини» Олександр Пузир. Він відразу допоміг організувати транспортне забезпечення. Зокрема, відправив на автобусах 80 осіб з Козятинського залізничного вокзалу через Турбів у Вінницю», – уточнила Щербаківська.

IMG-9c7e5d9d0770f95240f33d0c4b693e4f-VЗокрема, допомогу надано пасажирам, які їхали потягами до Калинівки, Вінниці та Жмеринки.

«Активно допомагає міський голова м. Липовець від «Батьківщини» Микола Грушко, він прийняв вночі 220 людей з Калинівки, їх забезпечили харчуванням та житлом. Голова парторганізації «Батьківщини» в Немирові Микола Торохтій також з ночі займається поселенням людей з Калинівки. Зокрема багато евакуйованих розмістили у санаторії «Авангард», де також керівником є член «Батьківщини». Людей забезпечують харчуванням і всім необхідним. У Козятинському районі активно допомагає заступник голови районної ради від «Батьківщини» Анатолій Задорожнюк. Евакуацією людей з Калинівки займається керівник партійного апарату Калинівського району Пугач Андрій», – розповідають у Вінницькій обласній парторганізації.

IMG-813ba7a46ab1309ccfbd0b52cdb3c595-V

Депутати Вінницької міської ради від «Батьківщини» також активно включилися у допомогу постраждалим. Зокрема, Людмила Вакалюк вночі створила волонтерський центр з розселення людей, а в місті депутати від «Батьківщини» організували безкоштовне перевезення евакуйованих з Калинівки на таксі та поселення їх у готелях.

«Наша партійна організація робить все можливе, щоб допомогти людям з Калинівки. Постійно працює гаряча телефонна лінія. На щастя, ситуація потроху стабілізується. Люди вже роз’їжджаються по родинах, знаходять своїх близьких», – наголосила Людмила Щербаківська.

Окрім того, голова фракції «Батьківщина» в Калинівській міській раді Олександр Сінчук власним транспортом вивозить мешканців Калинівки та навколишніх сіл у безпечне місце.

«У Калинівці повибивало шибки, згоріло 7 хат. Найбільше постраждало село Павлівка. Зараз містом ходять озброєні патрулі. У центрі сформували штаб. Траса перекрита, мене пропускають за посвідченням депутата міської ради – я їжджу туди й назад, вивожу людей. З початку надзвичайної ситуації вже накатав 390 кілометрів», – зазначив він.

Як вже повідомлялося, столична «Батьківщина» спільно з «Батьківщиною Молодою» організували пункт збору гуманітарної допомоги людям, постраждалим внаслідок вибухів на військових складах у Калинівці Вінницької області.

Партія «Батьківщина» вимагає термінової доповіді керівників силових структур у Верховній Раді України у зв’язку з пожежею і вибухами на складах боєприпасів у Калинівці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова